Producenci
Plecak skitourowy Gregory Targhee FT 24 - Outback Orange MD/LG
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Maksymalne obciążenie | 16 kg |
| Pojemność | 32 l |
| Dedykowana płeć | Unisex |
| Aktywność | Wspinaczka górska, Wędrówki |
| Nazwa koloru | Outback Orange |
| Materiały | Materiał pochodzący z recyklingu Aluminium EVA Nylon nylon 100D z recyklingu powłoką DWR bez PFAS |
| Kolor produktu | Pomarańczowy |
| Konstrukcja | |
| Materiał stelaża | Aluminium |
| Zamknięcie na suwak | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 250 mm |
| Rozmiar | M/L |
| Waga produktu | 1,28 kg |
| Szerokość produktu | 330 mm |
| Wysokość produktu | 600 mm |
| Dane opakowania | |
| Ilość | 1 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Regularnie sprawdzaj stan plecaka, zwłaszcza szwy i paski, aby zapewnić trwałość i bezpieczeństwo użytkowania. Unikaj przeciążania plecaka, aby zapobiec urazom pleców. Upewnij się, że wszelkie zapięcia i zamki są dobrze zabezpieczone, aby uniknąć zgubienia zawartości. |
Gwarancja 24 miesiące