Producenci
Plecak skiturowy Gregory Targhee 26 - lava red
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Maksymalne obciążenie | 16 kg |
| Kolor produktu | Czerwony |
| Pojemność | 26 l |
| Aktywność | Wspinaczka górska, Wędrówki |
| Nazwa koloru | Lava Red |
| Dedykowana płeć | Męski |
| Materiały | Materiał pochodzący z recyklingu EVA Nylon Aluminium nylon 100D z recyklingu powłoką DWR bez PFAS |
| Konstrukcja | |
| Materiał stelaża | Aluminium |
| Zamknięcie na suwak | Tak |
| Pas biodrowy | Tak |
| Ilość kieszeni | 4 kiesz. |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 530 mm |
| Głębokość produktu | 250 mm |
| Rozmiar | L |
| Szerokość produktu | 290 mm |
| Waga produktu | 1,23 kg |
| Dane opakowania | |
| Ilość | 1 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Upewnij się, że wszelkie zapięcia i zamki są dobrze zabezpieczone, aby uniknąć zgubienia zawartości. Unikaj przeciążania plecaka, aby zapobiec urazom pleców. Regularnie sprawdzaj stan plecaka, zwłaszcza szwy i paski, aby zapewnić trwałość i bezpieczeństwo użytkowania. |
Gwarancja 24 miesiące