Producenci
Plecak skiturowy Gregory Targhee 45 - alaska blue (M)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Materiały | Nylon Poliester Materiał pochodzący z recyklingu nylon 100D z recyklingu powłoką DWR bez PFAS EVA |
| Nazwa koloru | Alaska Blue |
| Pojemność | 45 l |
| Aktywność | Wędrówki, Wspinaczka górska |
| Kolor produktu | Granatowy |
| Maksymalne obciążenie | 16 kg |
| Dedykowana płeć | Męski |
| Konstrukcja | |
| Kieszenie na pasie biodrowym | Tak |
| Gwizdek bezpieczeństwa | Tak |
| Zamknięcie na suwak | Tak |
| Materiał stelaża | Stal |
| Kieszenie zewnętrzne | Kieszeń przednia Górna kieszeń Kieszeń na pasie biodrowym |
| Paski kompresyjne | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 1,81 kg |
| Rozmiar | M |
| Wysokość produktu | 780 mm |
| Głębokość produktu | 290 mm |
| Szerokość produktu | 290 mm |
| Dane opakowania | |
| Ilość | 1 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Unikaj przeciążania plecaka, aby zapobiec urazom pleców. Upewnij się, że wszelkie zapięcia i zamki są dobrze zabezpieczone, aby uniknąć zgubienia zawartości. Regularnie sprawdzaj stan plecaka, zwłaszcza szwy i paski, aby zapewnić trwałość i bezpieczeństwo użytkowania. |
Gwarancja 24 miesiące