Producenci
Plecak skiturowy Gregory Targhee FT 35 MD/LG OUTBACK ORANGE
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Dedykowana płeć | Unisex |
| Materiały | Materiał pochodzący z recyklingu Nylon Aluminium nylon 100D z recyklingu powłoką DWR bez PFAS EVA |
| Aktywność | Wędrówki, Wspinaczka górska |
| Pojemność | 35 l |
| Kolor produktu | Pomarańczowy |
| Maksymalne obciążenie | 16 kg |
| Konstrukcja | |
| Zamknięcie na suwak | Tak |
| Gwizdek bezpieczeństwa | Tak |
| Kieszenie zewnętrzne | Górna kieszeń Kieszeń na pasie biodrowym Kieszeń przednia |
| Paski kompresyjne | Tak |
| Ilość kieszeni | 4 kiesz. |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 1,43 kg |
| Rozmiar | M/L |
| Głębokość produktu | 250 mm |
| Wysokość produktu | 760 mm |
| Szerokość produktu | 280 mm |
| Dane opakowania | |
| Ilość | 1 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Unikaj przeciążania plecaka, aby zapobiec urazom pleców. Upewnij się, że wszelkie zapięcia i zamki są dobrze zabezpieczone, aby uniknąć zgubienia zawartości. Regularnie sprawdzaj stan plecaka, zwłaszcza szwy i paski, aby zapewnić trwałość i bezpieczeństwo użytkowania. |
Gwarancja 24 miesiące