Producenci
Plecak trekkingowy GREGORY Arrio 18 Flame Black
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Wykonane z materiałów pochodzących z recyklingu | Tak |
| Nie zawiera | PFC |
| Cechy | |
| Materiały | Nylon Poliester |
| Kieszenie zewnętrzne | Kieszeń boczna Górna kieszeń |
| Kieszenie wewnętrzne | Kieszeń na zamek Kieszeń na klucze |
| Wewnętrzny materiał obramowania | Poliester |
| Procentowy udział materiałów pochodzących z recyklingu | 40% |
| Główny kolor produktu | Czerwony |
| Regulacja pasów | Tak |
| Pas piersiowy | Tak |
| Uchwyty do przenoszenia | Tak |
| Elementy odblaskowe | Tak |
| Konstrukcja | |
| Wentylacja | Tak |
| Rodzaj ramy | Ramka wewnętrzna |
| Miejsce odpowietrzania | Obicie tylne |
| Wentylacja pleców | Tak |
| Rozkładany | Nie |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 270 mm |
| Waga produktu | 630 g |
| Objętość | 18 l |
| Wysokość produktu | 520 mm |
| Szerokość produktu | 170 mm |