Producenci
Plecak trekkingowy GREGORY Arrio 18 Spark Navy
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Główny kolor produktu | Ciemny Niebieski |
| Pokrowiec | Tak |
| Pas piersiowy | Tak |
| Typ bocznej kieszeni | Kieszeń siatkowa, Zamek błyskawiczny |
| Materiały | Nylon Poliester |
| Pętelki do mocowania sprzętu turystycznego | Tak |
| Typ zamknięcia | Zamek błyskawiczny Sznurowane zamknięcie Klamra |
| Kieszenie zewnętrzne | Górna kieszeń Kieszeń boczna |
| Dedykowana płeć | Każda płeć |
| Aktywność | Wędrówki |
| Procentowy udział materiałów pochodzących z recyklingu | 40% |
| Pas biodrowy | Nie |
| Kieszenie wewnętrzne | Komora systemu nawadniającego |
| Gwizdek bezpieczeństwa | Tak |
| Elementy odblaskowe | Tak |
| Regulacja pasów | Tak |
| Uchwyt do przenoszenia | Tak |
| Nazwa koloru | Spark Navy |
| Konstrukcja | |
| Dołączony system hydratacji | Nie |
| Miejsce odpowietrzania | Obicie tylne |
| Wentylacja | Tak |
| Otworek typu ładowniczego | Górne |
| Wentylacja pleców | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 520 mm |
| Waga produktu | 790 g |
| Głębokość produktu | 170 mm |
| Pojemność | 18 l |
| Szerokość produktu | 270 mm |