Producenci
Plecak trekkingowy GREGORY Kiro 22 Horiz Blue
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Klamra mocująca | Tak |
| Pętelki do mocowania sprzętu turystycznego | Tak |
| Elementy odblaskowe | Tak |
| Pas biodrowy | Tak |
| Pas piersiowy | Tak |
| Typ bocznej kieszeni | Kieszeń siatkowa |
| Przykrycie chroniące przed deszczem | Tak |
| Procentowy udział materiałów pochodzących z recyklingu | 40% |
| Aktywność | Wędrówki, Trekking |
| Kieszenie wewnętrzne | Komora systemu nawadniającego |
| Regulacja pasów | Tak |
| Dedykowana płeć | Każda płeć |
| Materiały | EVA, Pianka Poliester Nylon |
| Typ zamknięcia | Klamra Zamek błyskawiczny |
| Kieszenie zewnętrzne | Górna kieszeń Kieszeń na pasie biodrowym Kieszeń boczna x 2 |
| Uchwyty do przenoszenia | Tak |
| Nazwa koloru | Horizon Blue |
| Ilość uchwytów | 1 |
| Główny kolor produktu | Niebieski |
| Konstrukcja | |
| Wentylacja pleców | Tak |
| System wsparcia | Tak |
| Dołączony system hydratacji | Nie |
| Miejsce odpowietrzania | Obicie tylne |
| Wentylacja | Tak |
| Otworek typu ładowniczego | Górne |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 250 mm |
| Waga produktu | 810 g |
| Szerokość produktu | 290 mm |
| Pojemność | 22 l |
| Wysokość produktu | 500 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Pokrowiec | Tak |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące