Producenci
Plecak trekkingowy GREGORY Kiro 28 Obs Black
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kieszenie wewnętrzne | Komora systemu nawadniającego |
| Materiały | Nylon EVA, Pianka Poliester |
| Przykrycie chroniące przed deszczem | Tak |
| Nazwa koloru | Obsidian Black |
| Uchwyty do przenoszenia | Tak |
| Typ bocznej kieszeni | Kieszeń siatkowa |
| Główny kolor produktu | Czarny |
| Elementy odblaskowe | Tak |
| Regulacja pasów | Tak |
| Ilość uchwytów | 1 |
| Pas biodrowy | Tak |
| Aktywność | Wędrówki, Trekking |
| Procentowy udział materiałów pochodzących z recyklingu | 40% |
| Kieszenie zewnętrzne | Kieszeń boczna x 2 Kieszeń przednia Górna kieszeń Kieszeń na pasie biodrowym |
| Dedykowana płeć | Każda płeć |
| Pas piersiowy | Tak |
| Typ zamknięcia | Klamra Zamek błyskawiczny |
| Klamra mocująca | Tak |
| Pętelki do mocowania sprzętu turystycznego | Tak |
| Konstrukcja | |
| Dołączony system hydratacji | Nie |
| Miejsce odpowietrzania | Obicie tylne |
| Otworek typu ładowniczego | Górne |
| Wentylacja | Tak |
| System wsparcia | Tak |
| Wentylacja pleców | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 310 mm |
| Pojemność | 28 l |
| Głębokość produktu | 280 mm |
| Wysokość produktu | 530 mm |
| Waga produktu | 910 g |
| Zawartość opakowania | |
| Pokrowiec | Tak |