Producenci
Plecak trekkingowy GREGORY Maven 35 S/M Helium Grey
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Materiały | Poliester Nylon Etylen-octan winylu (EVA) pianka Włókno szklane Stal |
| Główny kolor produktu | Zielony |
| Dedykowana płeć | Damski |
| Pas piersiowy | Tak |
| Pętelki do mocowania sprzętu turystycznego | Tak |
| Nazwa koloru | Helium Grey |
| Typ zamknięcia | Klamra Zamek błyskawiczny |
| Aktywność | Wędrówki, Trekking |
| Elementy odblaskowe | Tak |
| Pas biodrowy | Tak |
| Kieszenie zewnętrzne | Górna kieszeń Kieszeń na pasie biodrowym Kieszeń boczna Kieszeń przednia |
| Regulacja pasów | Tak |
| Rozmiar | S/M |
| Typ bocznej kieszeni | Kieszeń siatkowa, Zamek błyskawiczny |
| Całkowita ilość materiałów pochodzących z recyklingu użytych do produkcji | 40% |
| Uchwyty do przenoszenia | Tak |
| Materiał ramy | Stal |
| Kieszenie wewnętrzne | Komora systemu nawadniającego |
| Ilość uchwytów | 1 |
| Przykrycie chroniące przed deszczem | Tak |
| Konstrukcja | |
| Wentylacja pleców | Tak |
| System wsparcia | Tak |
| Otworek typu ładowniczego | Górne |
| Miejsce odpowietrzania | Obicie tylne |
| Dołączony system hydratacji | Nie |
| Wentylacja | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 305 mm |
| Waga produktu | 1,3 kg |
| Wysokość produktu | 584 mm |
| Głębokość produktu | 254 mm |
| Pojemność | 35 l |
| Zawartość opakowania | |
| Pokrowiec | Tak |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące