Producenci
Plecak trekkingowy GREGORY Maven 35 S/M Rosewood Red
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kieszenie wewnętrzne | Komora systemu nawadniającego |
| Aktywność | Wędrówki, Trekking |
| Przykrycie chroniące przed deszczem | Tak |
| Elementy odblaskowe | Tak |
| Pas biodrowy | Tak |
| Pętelki do mocowania sprzętu turystycznego | Tak |
| Materiał ramy | Stal |
| Rozmiar | S/M |
| Typ bocznej kieszeni | Kieszeń siatkowa, Zamek błyskawiczny |
| Procentowy udział materiałów pochodzących z recyklingu | 40% |
| Pas piersiowy | Tak |
| Regulacja pasów | Tak |
| Materiały | Nylon Włókno szklane Etylen-octan winylu (EVA) pianka Poliester Stal |
| Typ zamknięcia | Zamek błyskawiczny Klamra |
| Kieszenie zewnętrzne | Górna kieszeń Kieszeń na pasie biodrowym Kieszeń przednia Kieszeń boczna |
| Ilość uchwytów | 1 |
| Dedykowana płeć | Damski |
| Uchwyty do przenoszenia | Tak |
| Główny kolor produktu | Pomarańczowy |
| Nazwa koloru | Rosewood Red |
| Konstrukcja | |
| Miejsce odpowietrzania | Obicie tylne |
| Wentylacja pleców | Tak |
| Dołączony system hydratacji | Nie |
| System wsparcia | Tak |
| Wentylacja | Tak |
| Otworek typu ładowniczego | Górne |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 1,3 kg |
| Szerokość produktu | 305 mm |
| Głębokość produktu | 254 mm |
| Pojemność | 35 l |
| Wysokość produktu | 584 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Pokrowiec | Tak |