Producenci
Plecak trekkingowy GREGORY Maven 45 S/M Hel Grey
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Wykonane z materiałów pochodzących z recyklingu | Tak |
| Cechy | |
| Kieszenie zewnętrzne | Kieszeń przednia Kieszeń dolna Kieszeń boczna Górna kieszeń |
| Pas piersiowy | Tak |
| Procentowy udział materiałów pochodzących z recyklingu | 50% |
| Pas biodrowy | Tak |
| Materiały | Nylon |
| Regulacja pasów | Tak |
| Typ zamknięcia | Klamra, Zamek błyskawiczny |
| Aktywność | Trekking |
| Przykrycie chroniące przed deszczem | Tak |
| Wewnętrzny materiał obramowania | Poliester |
| Główny kolor produktu | Szary |
| Dedykowana płeć | Damski |
| Konstrukcja | |
| System wsparcia | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 1,5 kg |
| Objętość | 45 l |
| Wysokość produktu | 720 mm |
| Głębokość produktu | 255 mm |
| Szerokość produktu | 360 mm |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące