Producenci
Plecak trekkingowy GREGORY Maven 55 S/M Spectr Blue
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Materiał ramy | Metal |
| Główny kolor produktu | Niebieski |
| Przykrycie chroniące przed deszczem | Tak |
| Wewnętrzny materiał obramowania | Poliester |
| Regulacja pasów | Tak |
| Rozszerzony kolor produktu | Spectrum Blue |
| Pas biodrowy | Tak |
| Materiały | Poliester Nylon |
| Kieszenie zewnętrzne | Kieszeń boczna |
| Pas piersiowy | Tak |
| Aktywność | Wędrówki, Wspinaczka górska, Trekking |
| Procentowy udział materiałów pochodzących z recyklingu | 50% |
| Kieszenie wewnętrzne | Komora systemu nawadniającego |
| Konstrukcja | |
| Rodzaj ramy | Ramka wewnętrzna |
| Rozkładany | Nie |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 1,55 kg |
| Objętość | 55 l |
| Wysokość produktu | 740 mm |
| Głębokość produktu | 260 mm |
| Szerokość produktu | 370 mm |