Producenci
Plecak trekkingowy GREGORY Nano 18 Techno Black
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Elementy odblaskowe | Tak |
| Kieszenie wewnętrzne | Komora systemu nawadniającego |
| Pas biodrowy | Tak |
| Pas piersiowy | Tak |
| Nazwa koloru | Techno Black |
| Regulacja pasów | Tak |
| Klamra mocująca | Tak |
| Dedykowana płeć | Każda płeć |
| Procentowy udział materiałów pochodzących z recyklingu | 40% |
| Aktywność | Rowerowa, Wędrówki, Prowadzenie parku, Tenis, Bieżnia na torze, Biegi szlakowe, Kolarstwo triathlonowe, Siatkówka, Chodzenia |
| Typ bocznej kieszeni | Kieszeń siatkowa |
| Główny kolor produktu | Czarny |
| Typ zamknięcia | Zamek błyskawiczny Klamra |
| Materiały | Nylon Pianka CLPE Poliester |
| Pętelki do mocowania sprzętu turystycznego | Tak |
| Kieszenie zewnętrzne | Kieszeń boczna x 2 Kieszeń przednia |
| Uchwyt do przenoszenia | Tak |
| Konstrukcja | |
| Miejsce odpowietrzania | Obicie tylne |
| Wentylacja | Tak |
| Otworek typu ładowniczego | Górne |
| Wentylacja pleców | Tak |
| Dołączony system hydratacji | Nie |
| Waga i rozmiary | |
| Pojemność | 18 l |
| Głębokość produktu | 203 mm |
| Waga produktu | 450 g |
| Wysokość produktu | 495 mm |
| Szerokość produktu | 229 mm |