Producenci
Plecak trekkingowy GREGORY Nano 20 Bright Navy
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Całkowita ilość materiałów pochodzących z recyklingu użytych do produkcji | 40% |
| Klamra mocująca | Tak |
| Pas piersiowy | Tak |
| Typ bocznej kieszeni | Kieszeń siatkowa |
| Kieszenie wewnętrzne | Komora systemu nawadniającego |
| Aktywność | Rowerowa, Wędrówki, Prowadzenie parku, Tenis, Bieżnia na torze, Biegi szlakowe, Kolarstwo triathlonowe, Siatkówka, Chodzenia |
| Pas biodrowy | Tak |
| Elementy odblaskowe | Tak |
| Uchwyt do przenoszenia | Tak |
| Regulacja pasów | Tak |
| Kieszenie zewnętrzne | Kieszeń boczna x 2 Kieszeń przednia |
| Materiały | Poliester Pianka CLPE Nylon |
| Typ zamknięcia | Klamra Zamek błyskawiczny |
| Nazwa koloru | Bright Navy |
| Główny kolor produktu | Ciemny Niebieski |
| Dedykowana płeć | Każda płeć |
| Pętelki do mocowania sprzętu turystycznego | Tak |
| Konstrukcja | |
| Wentylacja | Tak |
| Miejsce odpowietrzania | Obicie tylne |
| Dołączony system hydratacji | Nie |
| Wentylacja pleców | Tak |
| Otworek typu ładowniczego | Górne |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 254 mm |
| Pojemność | 20 l |
| Głębokość produktu | 216 mm |
| Waga produktu | 500 g |
| Wysokość produktu | 508 mm |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące