Producenci
Plecak trekkingowy GREGORY Nano 24 Bright Navy
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Materiały | Poliester Nylon |
| Nazwa koloru | Bright Navy |
| Kieszenie wewnętrzne | Komora systemu nawadniającego |
| Kieszenie zewnętrzne | Górna kieszeń Kieszeń przednia Kieszeń boczna x 2 |
| Elementy odblaskowe | Tak |
| Pas biodrowy | Tak |
| Główny kolor produktu | Ciemny Niebieski |
| Pas piersiowy | Tak |
| Dedykowana płeć | Każda płeć |
| Regulacja pasów | Tak |
| Typ bocznej kieszeni | Kieszeń siatkowa |
| Aktywność | Wędrówki, Trekking |
| Całkowita ilość materiałów pochodzących z recyklingu użytych do produkcji | 40% |
| Typ zamknięcia | Zamek błyskawiczny Klamra |
| Klamra mocująca | Tak |
| Uchwyt do przenoszenia | Tak |
| Pętelki do mocowania sprzętu turystycznego | Tak |
| Konstrukcja | |
| Wentylacja | Tak |
| Dołączony system hydratacji | Nie |
| Otworek typu ładowniczego | Górne |
| Miejsce odpowietrzania | Obicie tylne |
| Wentylacja pleców | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 220 mm |
| Szerokość produktu | 270 mm |
| Waga produktu | 660 g |
| Wysokość produktu | 510 mm |
| Pojemność | 24 l |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Unikaj przeciążania plecaka, aby zapobiec urazom pleców. Regularnie sprawdzaj stan plecaka, zwłaszcza szwy i paski, aby zapewnić trwałość i bezpieczeństwo użytkowania. Upewnij się, że wszelkie zapięcia i zamki są dobrze zabezpieczone, aby uniknąć zgubienia zawartości. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące