Producenci
Plecak trekkingowy GREGORY Nano 30 Obsidian Black
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Regulacja pasów | Tak |
| Główny kolor produktu | Czarny |
| Kieszenie zewnętrzne | Kieszeń boczna x 2 Górna kieszeń Kieszeń przednia |
| Typ bocznej kieszeni | Kieszeń siatkowa |
| Elementy odblaskowe | Tak |
| Pas piersiowy | Tak |
| Kieszenie wewnętrzne | Komora systemu nawadniającego |
| Klamra mocująca | Tak |
| Całkowita ilość materiałów pochodzących z recyklingu użytych do produkcji | 40% |
| Dedykowana płeć | Każda płeć |
| Aktywność | Wędrówki, Trekking |
| Pas biodrowy | Tak |
| Pętelki do mocowania sprzętu turystycznego | Tak |
| Typ zamknięcia | Sznurowane zamknięcie Klamra Zamek błyskawiczny |
| Materiały | Poliester Nylon |
| Nazwa koloru | Obsidian Black |
| Konstrukcja | |
| Otworek typu ładowniczego | Górne |
| Miejsce odpowietrzania | Obicie tylne |
| Dołączony system hydratacji | Nie |
| Wentylacja | Tak |
| Wentylacja pleców | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 730 g |
| Pojemność | 30 l |
| Szerokość produktu | 280 mm |
| Wysokość produktu | 540 mm |
| Głębokość produktu | 240 mm |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące