Producenci
Plecak trekkingowy GREGORY Nano Waistpack Bright Navy
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Przeznaczenie | Dorosły |
| Ilość kieszeni | 2 kiesz. |
| Kolorystyka | Jednolity |
| Nazwa koloru | Bright Navy |
| Elementy odblaskowe | Tak |
| Materiały | Nylon Poliester Pianka CLPE |
| Główny kolor produktu | Ciemny Niebieski |
| Regulacja pasów | Tak |
| Typ zamknięcia | Zamek błyskawiczny |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 208 g |
| Głębokość produktu | 102 mm |
| Wysokość produktu | 140 mm |
| Pojemność | 3,5 l |
| Szerokość produktu | 330 mm |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące