Producenci
Plecak trekkingowy GREGORY Paragon 48 M/L Ferrous Orange
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Pętelki do mocowania sprzętu turystycznego | Tak |
| Elementy odblaskowe | Tak |
| Aktywność | Wędrówki, Trekking |
| Pas biodrowy | Tak |
| Typ bocznej kieszeni | Kieszeń siatkowa |
| Kieszenie wewnętrzne | Komora systemu nawadniającego |
| Przykrycie chroniące przed deszczem | Tak |
| Procentowy udział materiałów pochodzących z recyklingu | 40% |
| Materiały | Włókno szklane Etylen-octan winylu (EVA) pianka Nylon Poliester Stal |
| Typ zamknięcia | Klamra Zamek błyskawiczny |
| Kieszenie zewnętrzne | Górna kieszeń Kieszeń na pasie biodrowym Kieszeń przednia Kieszeń boczna Kieszeń dolna |
| Rozmiar | M/L |
| Dedykowana płeć | Męski |
| Pas piersiowy | Tak |
| Regulacja pasów | Tak |
| Nazwa koloru | Ferrous Orange |
| Główny kolor produktu | Pomarańczowy |
| Materiał ramy | Stal |
| Uchwyty do przenoszenia | Tak |
| Ilość uchwytów | 1 |
| Konstrukcja | |
| System wsparcia | Tak |
| Wentylacja pleców | Tak |
| Miejsce odpowietrzania | Obicie tylne |
| Dołączony system hydratacji | Nie |
| Wentylacja | Tak |
| Otworek typu ładowniczego | Górne |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 360 mm |
| Pojemność | 48 l |
| Szerokość produktu | 250 mm |
| Wysokość produktu | 770 mm |
| Waga produktu | 1,6 kg |
| Zawartość opakowania | |
| Pokrowiec | Tak |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące