Producenci
Plecak trekkingowy Gregory Baltoro 100 Pro crocodile green (L)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Maksymalne obciążenie | 34 kg |
| Dedykowana płeć | Męski |
| Nazwa koloru | Crocodile Green |
| Kolor produktu | Zielony |
| Materiały | Stal stopowa Poliester Nylon Materiał pochodzący z recyklingu Pianka EVA |
| Aktywność | Wędrówki |
| Konstrukcja | |
| Komora na śpiwór | Tak |
| Perforowane, oddychające pasy naramienne i pas piersiowy z gwizdkiem ratunkowym | Tak |
| Przegroda hydracyjna z systemem SpeedClip | Tak |
| Materiał stelaża | Metal |
| Pokrowiec przeciwdeszczowy | Tak |
| Kieszenie na pasie biodrowym | Tak |
| Dodatkowe informacje | Uchwyty suwaków ComfortGrip Składana kieszeń na butelkę SideWinder System QuickStow System nośny FreeFloat A3 Tylny panel AirCushion Foamless Poduszka lędźwiowa ComfortGrip Wewnętrzny rękaw hydracyjny z systemem mocowania SpeedClip |
| Pas piersiowy | Tak |
| Zamknięcie na suwak | Tak |
| Kieszenie zewnętrzne | Kieszeń boczna x 2 Górna kieszeń Kieszeń na pasie biodrowym Kieszeń dolna Kieszeń przednia |
| Typ zamknięcia | Quick-Pull |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 370 mm |
| Objętość | 100 l |
| Rozmiar | L |
| Waga produktu | 2,76 kg |
| Szerokość produktu | 350 mm |
| Głębokość produktu | 960 mm |
| Dane opakowania | |
| Ilość | 1 |
Gwarancja 24 miesiące