Producenci
Plecak trekkingowy Gregory Baltoro 100 Pro crocodile green (M)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Aktywność | Wędrówki |
| Materiały | Materiał pochodzący z recyklingu Pianka EVA Stal stopowa Nylon Poliester |
| Dedykowana płeć | Męski |
| Maksymalne obciążenie | 34 kg |
| Nazwa koloru | Crocodile Green |
| Kolor produktu | Zielony |
| Konstrukcja | |
| Pokrowiec przeciwdeszczowy | Tak |
| Kieszenie zewnętrzne | Górna kieszeń Kieszeń na pasie biodrowym Kieszeń boczna x 2 Kieszeń przednia Kieszeń dolna |
| Typ zamknięcia | Quick-Pull |
| Zamknięcie na suwak | Tak |
| Materiał stelaża | Metal |
| Pas piersiowy | Tak |
| Dodatkowe informacje | System QuickStow System nośny FreeFloat A3 Poduszka lędźwiowa ComfortGrip Wewnętrzny rękaw hydracyjny z systemem mocowania SpeedClip Uchwyty suwaków ComfortGrip Składana kieszeń na butelkę SideWinder Tylny panel AirCushion Foamless |
| Kieszenie na pasie biodrowym | Tak |
| Komora na śpiwór | Tak |
| Perforowane, oddychające pasy naramienne i pas piersiowy z gwizdkiem ratunkowym | Tak |
| Przegroda hydracyjna z systemem SpeedClip | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Objętość | 100 l |
| Głębokość produktu | 940 mm |
| Szerokość produktu | 350 mm |
| Wysokość produktu | 370 mm |
| Rozmiar | M |
| Waga produktu | 2,59 kg |
| Dane opakowania | |
| Ilość | 1 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Upewnij się, że wszelkie zapięcia i zamki są dobrze zabezpieczone, aby uniknąć zgubienia zawartości. Regularnie sprawdzaj stan plecaka, zwłaszcza szwy i paski, aby zapewnić trwałość i bezpieczeństwo użytkowania. Unikaj przeciążania plecaka, aby zapobiec urazom pleców. |
Gwarancja 24 miesiące