Producenci
Plecak trekkingowy Gregory Baltoro 65 L, obsidian black
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Aktywność | Wędrówki, Trekking |
| Rozmiar | L |
| Typ bocznej kieszeni | Kieszeń siatkowa |
| Dedykowana płeć | Męski |
| Ilość uchwytów | 1 |
| Nazwa koloru | Obsidian Black |
| Kieszenie zewnętrzne | Kieszeń przednia Kieszeń tylna Górna kieszeń Kieszeń na pasie biodrowym Kieszeń boczna |
| Materiały | Etylen-octan winylu (EVA) pianka Stal Poliester Nylon Włókno szklane |
| Pas piersiowy | Tak |
| Główny kolor produktu | Czarny |
| Kieszenie wewnętrzne | Komora systemu nawadniającego |
| Przykrycie chroniące przed deszczem | Tak |
| Klamra mocująca | Tak |
| Uchwyty do przenoszenia | Tak |
| Całkowita ilość materiałów pochodzących z recyklingu użytych do produkcji | 40% |
| Typ zamknięcia | Zamek błyskawiczny |
| Elementy odblaskowe | Tak |
| Regulacja pasów | Tak |
| Pas biodrowy | Tak |
| Pętelki do mocowania sprzętu turystycznego | Tak |
| Materiał ramy | Stal |
| Konstrukcja | |
| Dołączony system hydratacji | Nie |
| Wentylacja pleców | Tak |
| System wsparcia | Tak |
| Otworek typu ładowniczego | Górne |
| Wentylacja | Tak |
| Miejsce odpowietrzania | Obicie tylne |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 2,38 kg |
| Wysokość produktu | 840 mm |
| Głębokość produktu | 340 mm |
| Szerokość produktu | 340 mm |
| Pojemność | 65 l |
| Zawartość opakowania | |
| Pokrowiec | Tak |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Unikaj przeciążania plecaka, aby zapobiec urazom pleców. Upewnij się, że wszelkie zapięcia i zamki są dobrze zabezpieczone, aby uniknąć zgubienia zawartości. Regularnie sprawdzaj stan plecaka, zwłaszcza szwy i paski, aby zapewnić trwałość i bezpieczeństwo użytkowania. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące