Producenci
Plecak trekkingowy Gregory Baltoro 65 M, alaska blue
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Klamra mocująca | Tak |
| Pętelki do mocowania sprzętu turystycznego | Tak |
| Nazwa koloru | Alaska Blue |
| Dedykowana płeć | Męski |
| Regulacja pasów | Tak |
| Pas biodrowy | Tak |
| Przykrycie chroniące przed deszczem | Tak |
| Uchwyty do przenoszenia | Tak |
| Typ zamknięcia | Zamek błyskawiczny |
| Materiały | Etylen-octan winylu (EVA) pianka Poliester Nylon Włókno szklane Stal |
| Kieszenie zewnętrzne | Kieszeń boczna Kieszeń przednia Górna kieszeń Kieszeń na pasie biodrowym Kieszeń tylna |
| Materiał ramy | Stal |
| Elementy odblaskowe | Tak |
| Całkowita ilość materiałów pochodzących z recyklingu użytych do produkcji | 40% |
| Pas piersiowy | Tak |
| Rozmiar | M |
| Aktywność | Wędrówki, Trekking |
| Typ bocznej kieszeni | Kieszeń siatkowa |
| Ilość uchwytów | 1 |
| Główny kolor produktu | Ciemny Niebieski |
| Kieszenie wewnętrzne | Komora systemu nawadniającego |
| Konstrukcja | |
| Wentylacja pleców | Tak |
| Otworek typu ładowniczego | Górne |
| Miejsce odpowietrzania | Obicie tylne |
| System wsparcia | Tak |
| Dołączony system hydratacji | Nie |
| Wentylacja | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 340 mm |
| Wysokość produktu | 810 mm |
| Głębokość produktu | 340 mm |
| Waga produktu | 2,23 kg |
| Pojemność | 65 l |
| Zawartość opakowania | |
| Pokrowiec | Tak |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Regularnie sprawdzaj stan plecaka, zwłaszcza szwy i paski, aby zapewnić trwałość i bezpieczeństwo użytkowania. Unikaj przeciążania plecaka, aby zapobiec urazom pleców. Upewnij się, że wszelkie zapięcia i zamki są dobrze zabezpieczone, aby uniknąć zgubienia zawartości. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące