Producenci
Plecak trekkingowy Gregory Baltoro 75 Pro, crocodile green
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Materiały | Materiał pochodzący z recyklingu Stal stopowa Poliester Pianka EVA Nylon |
| Dedykowana płeć | Męski |
| Nazwa koloru | Crocodile Green |
| Kolor produktu | Zielony |
| Wodoodporność | Tak |
| Maksymalne obciążenie | 34 kg |
| Aktywność | Wędrówki |
| Konstrukcja | |
| Kieszeń zewnętrzna | Tak |
| Dodatkowe informacje | System QuickStow System nośny FreeFloat A3 Wewnętrzny rękaw hydracyjny z systemem mocowania SpeedClip Składana kieszeń na butelkę SideWinder Poduszka lędźwiowa ComfortGrip Uchwyty suwaków ComfortGrip Tylny panel AirCushion Foamless |
| Kieszenie zewnętrzne | Górna kieszeń Kieszeń na pasie biodrowym Kieszeń przednia Kieszeń dolna Kieszeń boczna x 2 |
| Pas piersiowy | Tak |
| Zamknięcie na suwak | Tak |
| Typ zamknięcia | Quick-Pull |
| Materiał stelaża | Metal |
| Pokrowiec przeciwdeszczowy | Tak |
| Hak na klucze | Tak |
| Perforowane, oddychające pasy naramienne i pas piersiowy z gwizdkiem ratunkowym | Tak |
| Przegroda hydracyjna z systemem SpeedClip | Tak |
| Kieszenie na pasie biodrowym | Tak |
| Komora na śpiwór | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 320 mm |
| Szerokość produktu | 440 mm |
| Wysokość produktu | 770 mm |
| Waga produktu | 2,15 kg |
| Pojemność | 75 l |
| Dane opakowania | |
| Ilość | 1 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Upewnij się, że wszelkie zapięcia i zamki są dobrze zabezpieczone, aby uniknąć zgubienia zawartości. Unikaj przeciążania plecaka, aby zapobiec urazom pleców. Regularnie sprawdzaj stan plecaka, zwłaszcza szwy i paski, aby zapewnić trwałość i bezpieczeństwo użytkowania. |
Gwarancja 24 miesiące