Producenci
Plecak trekkingowy Gregory Baltoro 85 Pro RC M, alaska blue
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Poduszka lędźwiowa | Tak |
| Kieszenie wewnętrzne | Komora systemu nawadniającego |
| Pętelki do mocowania sprzętu turystycznego | Tak |
| Dedykowana płeć | Każda płeć |
| Gwizdek bezpieczeństwa | Tak |
| Typ bocznej kieszeni | Kieszeń siatkowa |
| Pokrowiec przeciwdeszczowy | Tak |
| Pas piersiowy | Tak |
| Elementy odblaskowe | Tak |
| Regulacja pasów | Tak |
| Pas biodrowy | Tak |
| Aktywność | Wędrówki, Wspinaczka górska, Trekking |
| Ochrona antybakteryjna | Tak |
| Klamra mocująca | Tak |
| Uchwyt do przenoszenia | Tak |
| Główny kolor produktu | Niebieski |
| Maksymalny udźwig | 32 kg |
| Kieszenie zewnętrzne | Kieszeń dolna Kieszeń boczna Kieszeń przednia Górna kieszeń Kieszeń na pasie biodrowym |
| Materiały | 210D Nylon Nylon Stal stopowa Poliester Polietylen wysokiej gęstości (HDPE) Włókno szklane 420D Nylon AirCushion Mesh Pianka EVA 630D Nylon 135D Poliester |
| Nazwa koloru | Alaska Blue |
| Typ zamknięcia | Ściągacze Zamek błyskawiczny Klamra |
| Konstrukcja | |
| Miejsce odpowietrzania | Obicie tylne |
| Wentylacja pleców | Tak |
| System hydracyjny H2O | Tak |
| Otworek typu ładowniczego | Przednie |
| Waga i rozmiary | |
| Rozmiar | M |
| Głębokość produktu | 350 mm |
| Wysokość produktu | 870 mm |
| Pojemność | 85 l |
| Waga produktu | 2,5 kg |
| Szerokość produktu | 360 mm |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Regularnie sprawdzaj stan plecaka, zwłaszcza szwy i paski, aby zapewnić trwałość i bezpieczeństwo użytkowania. Upewnij się, że wszelkie zapięcia i zamki są dobrze zabezpieczone, aby uniknąć zgubienia zawartości. Unikaj przeciążania plecaka, aby zapobiec urazom pleców. |
Gwarancja 24 miesiące