Producenci
Plecak trekkingowy - Gregory Juno 30 Vintage Blue
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Gwizdek bezpieczeństwa | Tak |
| Pętelki do mocowania sprzętu turystycznego | Tak |
| Typ zamknięcia | Zamek błyskawiczny Klamra |
| Regulacja pasów | Tak |
| Przykrycie chroniące przed deszczem | Tak |
| Ilość uchwytów | 1 |
| Kieszenie wewnętrzne | Kieszeń siatkowa Komora systemu nawadniającego |
| Kieszenie zewnętrzne | Kieszeń boczna x 2 Kieszeń przednia Górna kieszeń Kieszeń na pasie biodrowym |
| Procentowy udział materiałów pochodzących z recyklingu | 50% |
| Uchwyty do przenoszenia | Tak |
| Materiały | Poliester Nylon EVA, Pianka |
| Pas biodrowy | Tak |
| Pas piersiowy | Tak |
| Dedykowana płeć | Damski |
| Główny kolor produktu | Niebieski |
| Aktywność | Wędrówki, Trekking |
| Typ bocznej kieszeni | Kieszeń siatkowa |
| Nazwa koloru | Vintage Blue |
| Elementy odblaskowe | Tak |
| Konstrukcja | |
| Wentylacja pleców | Tak |
| System wsparcia | Tak |
| Dołączony system hydratacji | Nie |
| Wentylacja | Tak |
| Otworek typu ładowniczego | Górne |
| Miejsce odpowietrzania | Obicie tylne |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 310 mm |
| Waga produktu | 930 g |
| Wysokość produktu | 520 mm |
| Pojemność | 30 l |
| Głębokość produktu | 280 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Pokrowiec | Tak |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące