Producenci
Plecak trekkingowy Gregory Paragon 50 - alpine black rozmiar: m_l
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Aktywność | Wędrówki |
| Dedykowana płeć | Męski |
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ produktu | Plecak |
| Maksymalne obciążenie | 23 kg |
| Konstrukcja | |
| Kieszenie zewnętrzne | Kieszeń boczna x 2 Kieszeń na ramieniu Kieszeń przednia |
| Materiały | EVA Nylon z ripstopem Materiał pochodzący z recyklingu Nylon |
| Pas biodrowy | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Objętość | 50 l |
| Waga produktu | 1,63 kg |
| Wysokość produktu | 710 mm |
| Głębokość produktu | 250 mm |
| Rozmiar produktu | M/L |
| Szerokość produktu | 350 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Pokrowiec przeciwdeszczowy | Tak |
| Ilość sztuk | 1 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Upewnij się, że wszelkie zapięcia i zamki są dobrze zabezpieczone, aby uniknąć zgubienia zawartości. Regularnie sprawdzaj stan plecaka, zwłaszcza szwy i paski, aby zapewnić trwałość i bezpieczeństwo użytkowania. Unikaj przeciążania plecaka, aby zapobiec urazom pleców. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące