Producenci
Plecak trekkingowy Gregory Paragon 50 - desert red rozmiar: m_l
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kieszenie zewnętrzne | Kieszeń na gogle Kieszeń boczna x 2 Kieszeń na pasie biodrowym |
| Typ zamknięcia | Zamek błyskawiczny Regulowane/ściągane zamknięcie |
| Pas piersiowy | Tak |
| Główny kolor produktu | Czerwony |
| Kieszeń/kieszenie na zamek błyskawiczny | Tak |
| Dedykowane płci | Mężczyzna |
| Waga i rozmiary | |
| Długość produktu | 710 mm |
| Waga produktu | 1,63 kg |
| Szerokość produktu | 350 mm |
| Głębokość produktu | 250 mm |
| Objętość | 50 l |
| Materiał | |
| Materiały | Ripstop Nylon |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Upewnij się, że wszelkie zapięcia i zamki są dobrze zabezpieczone, aby uniknąć zgubienia zawartości. Unikaj przeciążania plecaka, aby zapobiec urazom pleców. Regularnie sprawdzaj stan plecaka, zwłaszcza szwy i paski, aby zapewnić trwałość i bezpieczeństwo użytkowania. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące