Producenci
Plecak trekkingowy damski GREGORY Float Jade 38 ruby red SM/MD
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Pętelki do mocowania sprzętu turystycznego | Tak |
| Klamra mocująca | Tak |
| Pas biodrowy | Tak |
| Pas piersiowy | Tak |
| Elementy odblaskowe | Tak |
| Rozszerzony kolor produktu | Ruby Red |
| Przykrycie chroniące przed deszczem | Tak |
| Rozmiar | SM/MD |
| Typ bocznej kieszeni | Kieszeń siatkowa |
| Procentowy udział materiałów pochodzących z recyklingu | 40% |
| Kieszenie wewnętrzne | Komora systemu nawadniającego |
| Aktywność | Wędrówki, Trekking |
| Kieszenie zewnętrzne | Kieszeń przednia Kieszeń tylna Górna kieszeń Kieszeń na pasie biodrowym Kieszeń boczna |
| Materiał ramy | Stal |
| Regulacja pasów | Tak |
| Ilość uchwytów | 1 |
| Uchwyty do przenoszenia | Tak |
| Materiały | Etylen-octan winylu (EVA) pianka Poliester Nylon |
| Główny kolor produktu | Czerwony |
| Typ zamknięcia | Zamek błyskawiczny |
| Dedykowana płeć | Damski |
| Konstrukcja | |
| Wentylacja pleców | Tak |
| Zakres regulacji panelu tylnego plecaka | 9 cm |
| System wsparcia | Tak |
| Miejsce odpowietrzania | Obicie tylne |
| Dołączony system hydratacji | Nie |
| Wentylacja | Tak |
| Otworek typu ładowniczego | Górne |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 635 mm |
| Waga produktu | 1,55 kg |
| Objętość | 38 l |
| Szerokość produktu | 279 mm |
| Głębokość produktu | 318 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Pokrowiec | Tak |