Producenci
Płyta MSI MAG B760M MORTAR WIFI DDR4 /B760/DDR4/SATA3/M.2/USB3.2/WiFi/BT/PCIe5.0/s.1700/mATX
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Gniazdo procesora | LGA 1700 |
| Procesor | Intel® Celeron® Intel® Pentium® Gold |
| Maksymalna liczba procesorów SMP | 1 |
| Obsługiwane gniazda procesora | LGA 1700 |
| Producent procesora | Intel |
| Pamięć | |
| Obsługiwane prędkości zegara pamięci | 3400 MHz 4600 MHz 3600 MHz 2400 MHz 4000 MHz 5333 MHz 2133 MHz 3800 MHz 3333 MHz 4400 MHz 5000 MHz 2933 MHz 4800 MHz 3733 MHz 3466 MHz 4200 MHz 3200 MHz 2666 MHz 4266 MHz 5066 MHz 5200 MHz |
| Typ slotów pamięci | DIMM |
| Obsługiwane rodzaje pamięci | DDR4-SDRAM |
| Ilość gniazd pamięci | 4 |
| Maksymalna pojemność pamięci | 128 GB |
| Obsługa kanałów pamięci | Dwukanałowy |
| Obsługiwana prędkość zegara pamięci (maks.) | 5333 Mhz |
| Cechy | |
| Układ audio | Realtek ALC897 |
| Układ płyty głównej | Intel B760 |
| Rodzina płyt z chipsetami | Intel |
| Format płyty głównej | Micro ATX |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 11 Windows 10 |
| Kanały wyjścia audio | 7.1 kan. |
| Rodzaj zasilania | ATX |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 243,8 mm |
| Szerokość produktu | 243,8 mm |
| Wewnętrzne We/Wy | |
| Łącza USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) | 1 |
| Złącze na panelu przednim | Tak |
| Gniazdo zasilania ATX (24-pin) | Tak |
| Ilość złącz SATA III | 4 |
| Gniazda USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) | 2 |
| Złącze TPM | Tak |
| Złącze audio na przednim panelu | Tak |
| Złącze wentylatora procesora | Tak |
| LED RGB | Tak |
| Ilość gniazd USB 2.0 | 4 |
| Sieć | |
| Bluetooth | Tak |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Wersja Bluetooth | 5.3 |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | 2.5 Gigabit Ethernet |
| Wi-Fi | Tak |
| Standardy Wi- Fi | 802.11b Wi-Fi 5 (802.11ac) Wi-Fi 6 (802.11ax) 802.11g 802.11a Wi-Fi 6E (802.11ax) Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| BIOS | |
| Typ BIOS | UEFI AMI |
| Sterowniki pamięci | |
| Usługa RAID | Tak |
| Poziomy RAID | 1 0 5 10 |
| Wspierane interfejsy dysków twardych | M.2, SATA III |
| Porty We/Wy na tylnym panelu | |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Wersja HDMI | 2.1 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 3 |
| Wersja DisplayPort | 1.4 |
| Liczba portów USB 2.0 | 4 |
| Ilość DisplayPort | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2x2 typu C | 1 |
| Gniazda rozszerzeń | |
| Gniazda PCI Express x1 (Gen 3.x) | 2 |