Producenci
Płyta MSI MPG Z690 EDGE WIFI DDR4 /Z690/DDR4/SATA3/M.2/USB3.2/WiFi/BT/PCIe5.0/s.1700/ATX
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Obsługiwane gniazda procesora | LGA 1700 |
| Producent procesora | Intel |
| Procesor | Intel® Pentium® Gold Intel® Core™ i5 Intel® Celeron® Intel® Core™ i7 Intel® Core™ i9 |
| Gniazdo procesora | LGA 1700 |
| Grafika | |
| Obsługa przetwarzania równoległego | Crossfire |
| Wersja DirectX | 12.0 |
| Pamięć | |
| Obsługa kanałów pamięci | Dwukanałowy |
| Obsługiwane prędkości zegara pamięci | 3200 MHz 2666 MHz 4400 MHz 4600 MHz 2933 MHz 4800 MHz 2133 MHz 5200 MHz |
| Maksymalna pojemność pamięci | 128 GB |
| Ilość gniazd pamięci | 4 |
| Obsługiwane rodzaje pamięci | DDR4-SDRAM |
| Typ slotów pamięci | DIMM |
| Cechy | |
| Rodzina płyt z chipsetami | Intel |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 x64 Windows 11 x64 |
| Kanały wyjścia audio | 7.1 kan. |
| Format płyty głównej | ATX |
| Układ płyty głównej | Intel Z690 |
| Układ audio | Realtek ALC4080 |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733020 |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 305 mm |
| Wysokość produktu | 65 mm |
| Głębokość produktu | 244 mm |
| Wewnętrzne We/Wy | |
| Ilość złączy SATA III | 6 |
| Złącze audio na przednim panelu | Tak |
| Łączna liczba złączy SATA | 6 |
| Gniazda USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) | 2 |
| Ilość gniazd USB 2.0 | 4 |
| Sieć | |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Kontroler LAN | Intel I225-V |
| Wersja Bluetooth | 5.2 |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | 2.5 Gigabit Ethernet |
| Wi-Fi | Tak |
| BIOS | |
| Typ BIOS | UEFI AMI |
| Sterowniki pamięci | |
| Poziomy RAID | 0 10 5 1 |
| Usługa RAID | Tak |
| Wspierane interfejsy dysków twardych | M.2, SATA III |
| Obsługiwane rodzaje dysków | HDD & SSD |
| Porty We/Wy na tylnym panelu | |
| Liczba portów USB 2.0 | 2 |
| Wersja DisplayPort | 1.4 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2x2 typu C | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-A | 5 |
| Wejście cyfrowe audio | 1 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Port wyjścia S/PDIF | Tak |
| Wersja HDMI | 2.1 |
| Ilość DisplayPort | 1 |
| Gniazda rozszerzeń | |
| Liczba gniazd M.2 (M) | 4 |
| PCI Express x16 gniazda | 3 |
| PCI Express x1 slots | 1 |
| Pozostałe funkcje | |
| Waga produktu | 1 kg |