Producenci
Płyta MSI MPG Z790 EDGE WIFI DDR4 /Z790/DDR4/SATA 3/M.2/USB 3.2/WiFi/BT/PCIe5.0/s.1700/ATX
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Producent procesora | Intel |
| Obsługiwane gniazda procesora | LGA 1700 |
| Procesor | Intel® Pentium® Gold Intel® Celeron® |
| Gniazdo procesora | LGA 1700 |
| Grafika | |
| Obsługa przetwarzania równoległego | Nieobsługiwany |
| Pamięć | |
| Obsługa kanałów pamięci | Dwukanałowy |
| Obsługiwane prędkości zegara pamięci | 2933 MHz 4800 MHz 3733 MHz 3000 MHz 5200 MHz 5000 MHz 2800 MHz 3333 MHz 4400 MHz 2133 MHz 4266 MHz 5066 MHz 3866 MHz 4600 MHz 3466 MHz 3200 MHz 2666 MHz 3600 MHz 2400 MHz 4000 MHz 5333 MHz 4533 MHz |
| Maksymalna pojemność pamięci | 128 GB |
| Pamięć niebuforowana | Tak |
| Ilość gniazd pamięci | 4 |
| Obsługiwane rodzaje pamięci | DDR4-SDRAM |
| Cechy | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 11 x64 Windows 10 x64 |
| Rodzina płyt z chipsetami | Intel |
| Kanały wyjścia audio | 7.1 kan. |
| Format płyty głównej | ATX |
| Układ płyty głównej | Intel Z690 |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 304,8 mm |
| Głębokość produktu | 243,8 mm |
| Wewnętrzne We/Wy | |
| Złącze wentylatora procesora | Tak |
| Złącze audio na przednim panelu | Tak |
| Gniazda USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) | 2 |
| Ilość złącz SATA III | 6 |
| Złącze na panelu przednim | Tak |
| Złącze TPM | Tak |
| Złącze czujnika otwarcia obudowy | Tak |
| Ilość gniazd USB 2.0 | 4 |
| LED RGB | Tak |
| Łącza USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) | 1 |
| Sieć | |
| Standardy Wi- Fi | 802.11g 802.11a Wi-Fi 4 (802.11n) Wi-Fi 6 (802.11ax) 802.11b Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth | Tak |
| Wi-Fi | Tak |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | 2.5 Gigabit Ethernet |
| Wersja Bluetooth | 5.3 |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| BIOS | |
| Typ BIOS | UEFI AMI |
| Zawartość opakowania | |
| Przewody | SATA |
| Sterowniki pamięci | |
| Wspierane interfejsy dysków twardych | M.2, PCI Express |
| Obsługiwane rodzaje dysków | HDD & SSD |
| Poziomy RAID | 5 10 0 |
| Pamięć wbudowana | 10 GB |
| Porty We/Wy na tylnym panelu | |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-A | 4 |
| Ilość DisplayPort | 1 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C | 1 |
| Wersja HDMI | 2.1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 4 |
| Port wyjścia S/PDIF | Tak |
| Wersja DisplayPort | 1.4 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Gniazda rozszerzeń | |
| Liczba gniazd M.2 (M) | 4 |