Producenci
Płyta MSI PRO H510M-B /H470/DDR4/SATA3/M.2/USB3.0/PCIe3.0/s.1200/mATX
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Gniazdo procesora | LGA 1200 (Socket H5) |
| Procesor | Intel® Core™ i7 Intel® Core™ i3 Intel® Core™ i9 Intel® Pentium® Gold Intel® Core™ i5 Intel® Celeron® |
| Producent procesora | Intel |
| Pamięć | |
| Ilość gniazd pamięci | 2 |
| Obsługa kanałów pamięci | Dwukanałowy |
| Obsługiwane prędkości zegara pamięci | 2933 MHz 2666 MHz 2400 MHz 2133 MHz |
| Maksymalna pojemność pamięci | 64 GB |
| Obsługiwane rodzaje pamięci | DDR4-SDRAM |
| Typ slotów pamięci | DIMM |
| Pamięć niebuforowana | Tak |
| Cechy | |
| Kanały wyjścia audio | 7.1 kan. |
| Format płyty głównej | Micro ATX |
| Układ audio | Realtek ALC897 |
| Układ płyty głównej | Intel H470 |
| Rodzina płyt z chipsetami | Intel |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 202 mm |
| Głębokość produktu | 236 mm |
| Wewnętrzne We/Wy | |
| Złącze audio na przednim panelu | Tak |
| LED RGB | Tak |
| Złącze wentylatora procesora | Tak |
| Gniazda USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) | 2 |
| Ilość gniazd USB 2.0 | 4 |
| Złącze na panelu przednim | Tak |
| Złącze TPM | Tak |
| Złącze czujnika otwarcia obudowy | Tak |
| Ilość gniazd SATA | 4 |
| Liczba złączy wentylatorów obudowy | 2 |
| Ilość gniazd COM | 1 |
| Sieć | |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Kontroler LAN | Realtek 8111H |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | Gigabit Ethernet |
| Sterowniki pamięci | |
| Liczba obsługiwanych HDD | 4 |
| Wspierane interfejsy dysków twardych | M.2, SATA III |
| Obsługiwane rodzaje dysków | HDD & SSD |
| Porty We/Wy na tylnym panelu | |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Wejście liniowe | Tak |
| Liczba portów USB 2.0 | 4 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Liczba portów PS/2 | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 2 |
| Liczba portów VGA (D-Sub) | 1 |
| Wersja HDMI | 1.4 |
| Wyjścia słuchawkowe | 1 |
| Mikrofon | Tak |
| Gniazda rozszerzeń | |
| Gniazda PCI Express x16 (Gen 3.x) | 1 |
| Gniazda PCI Express x1 (Gen 3.x) | 1 |
Gwarancja 36 miesięcy