Producenci
Płyta MSI PRO H610M-B DDR4 /H610/DDR4/SATA3/M.2/USB3.0/PCIe4.0/s.1700/mATX
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Gniazdo procesora | Socket 1700 |
| Obsługiwane typy procesorów | Intel Core i3 12th Generation Intel Core i5 12th Generation Intel Core i7 12th Generation Intel Core i9 12th Generation Intel Pentium™ (Socket 1700) Intel Celeron™ (Socket 1700) |
| Uwagi do procesora | Znajdują sie w zakładce Opis produktu |
| Format płyty | Micro-ATX |
| BIOS | |
| Chipset płyty głównej | Intel® H610 |
| Ilość złącz pamięci DDR4 | 2 |
| Maksymalna wielkość pamięci | 64 GB |
| Tryb pracy pamięci RAM | Dual Channel |
| Standard pamięci | DDR4-3200 DDR4-2933 DDR4-2666 DDR4-2133 |
| Uwagi do pamięci RAM | Znajdują sie w zakładce Opis produktu |
| Zintegrowany kontroler SATA | Chipset+CPU: 4x SATA III 6Gb/s + 1x M.2 |
| Uwagi do kontrolera SATA | Znajdują sie w zakładce Opis produktu |
| Wbudowana karta graficzna | Brak lub Intel® UHD Graphics 730/750/770/Iris Xe (zależy od procesora) |
| Gniazda karty graficznej | HDMI VGA |
| Uwagi do karty graficznej | Znajdują sie w zakładce Opis produktu |
| Zintegrowana karta dźwiękowa | Realtek® ALC897 7.1-Channel High Definition Audio |
| Gniazda karty dźwiękowej | 3x Audio Jack |
| Uwagi do karty dźwiękowej | Znajdują sie w zakładce Opis produktu |
| Złącza PCI Express x16 | 1 |
| Złącza PCI Express x1 | 1 |
| Uwagi do złącz PCI | Znajdują sie w zakładce Opis produktu |
| Port LAN | 1x Gigabit LAN 100/1000 Mb/s (Intel® I219V) |
| Uwagi do karty sieciowej | |
| Maksymalna ilość portów USB 2.0 | 6 |
| Maksymalna ilość portów USB 3.x | 4 |
| Porty USB na panelu tylnym | 4x USB 2.0 + 2x USB 3.0 |
| Gniazda USB na płycie głównej | 1x USB 2.0 (2 porty) + 1x USB 3.0 (2 porty) |
| Port PS/2 | Port combo klawiatury/myszy PS/2 |
| Inne porty i gniazda | Gniazdo modułu TPM |
| Wymiary [S x W] (mm) | 244 x 211 |
| Opakowanie | BOX |
| Wyposażenie dodatkowe | 2x kabel SATA, płyta DVD |
| Informacje dodatkowe | 1x 24-pin ATX główne złącze zasilania 1x 8-pin ATX 12V złącze zasilania |