Producenci
Płyta MSI PRO PRO H610M-E /H610/DDR5/SATA3/M.2/USB3.0/PCIe4.0/s.1700/mATX
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Gniazdo procesora | LGA 1700 |
| Procesor | Intel® Core™ i9 Intel® Core™ i3 Intel® Core™ i5 Intel® Celeron® Intel® Core™ i7 Intel® Pentium G |
| Obsługiwane gniazda procesora | LGA 1700 |
| Producent procesora | Intel |
| Pamięć | |
| Kompatybilność ECC | Non-ECC |
| Obsługiwane pojemności modułów pamięci | 32GB 16GB 8GB 4GB |
| Obsługiwane prędkości zegara pamięci | 5600 MHz |
| Obsługa kanałów pamięci | Dwukanałowy |
| Maksymalna pojemność pamięci | 96 GB |
| Typ slotów pamięci | DIMM |
| Obsługiwane rodzaje pamięci | DDR5-SDRAM |
| Ilość gniazd pamięci | 4 |
| Cechy | |
| Kanały wyjścia audio | 7.1 kan. |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Przeznaczenie | PC |
| Rodzina płyt z chipsetami | Intel |
| Rodzaj zasilania | ATX |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 11 Windows 10 |
| Format płyty głównej | Micro ATX |
| Układ płyty głównej | Intel H610 |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 200 mm |
| Głębokość produktu | 236,2 mm |
| Wewnętrzne We/Wy | |
| Ilość gniazd COM | 2 |
| Końcówki Thunderbolt | 2 |
| Gniazda USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) | 2 |
| Złącze audio na przednim panelu | Tak |
| Ilość gniazd USB 2.0 | 4 |
| Ilość złączy SATA III | 4 |
| Gniazdo zasilania ATX (24-pin) | Tak |
| Złącze wentylatora procesora | Tak |
| Złącze audio | Tak |
| Złącze zasilacza EPS (8-pin) | Tak |
| Liczba złączy wentylatorów obudowy | 2 |
| Sieć | |
| Wi-Fi | Nie |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | 2.5 Gigabit Ethernet |
| BIOS | |
| Rozmiar pamięci BIOS | 256 Mbit |
| Wersja ACPI | 6.4 |
| Typ BIOS | UEFI AMI |
| Zawartość opakowania | |
| Przewody | SATA |
| Zawiera sterowniki | Tak |
| Sterowniki pamięci | |
| Usługa RAID | Tak |
| Poziomy RAID | 0 1 10 5 |
| Obsługiwane rodzaje dysków | HDD & SSD |
| Wspierane interfejsy dysków twardych | M.2, SATA III |
| Porty We/Wy na tylnym panelu | |
| Mikrofon | Tak |
| Liczba portów USB 2.0 | 4 |
| Liczba portów PS/2 | 1 |
| Wyjścia słuchawkowe | 2 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Wersja HDMI | 1.4 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 2 |
| Liczba portów VGA (D-Sub) | 1 |
| Gniazda rozszerzeń | |
| Gniazda PCI Express x1 (Gen 3.x) | 2 |
| Gniazda PCI Express x16 (Gen 4.x) | 1 |
Gwarancja 24 miesiące