Producenci
Płyta Serwerowa ASUS P11C-M/4L Xeon® E-21XXX (95W), C242, 4xDIMM, 4 Intel i210AT+1Mgt LAN, 6xSATA, 2 M.2, 1 PCIe x16+ 1 PCIe x8, 2 U3.1, micro-ATX
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Procesor | Intel® Core™ i3 Intel® Xeon® Intel® Pentium® Intel® Celeron® |
| Gniazdo procesora | LGA 1151 (Socket H4) |
| Producent procesora | Intel |
| Grafika | |
| Karta graficzna | AST2500 |
| Pamięć | |
| Obsługiwane prędkości zegara pamięci | 2400 MHz 2666 MHz |
| Korekcja ECC | Tak |
| Obsługiwane rodzaje pamięci | DDR4-SDRAM |
| Obsługa kanałów pamięci | Dwukanałowy |
| Maksymalna pojemność pamięci | 64 GB |
| Typ slotów pamięci | DIMM |
| Ilość gniazd pamięci | 4 |
| Cechy | |
| Układ płyty głównej | Intel C242 |
| Format płyty głównej | Micro ATX |
| Przeznaczenie | PC |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733020 |
| Rodzina płyt z chipsetami | Intel |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 244 mm |
| Szerokość produktu | 244 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | 10 - 35 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -40 - 70 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 20 - 90% |
| Wewnętrzne We/Wy | |
| Gniazda USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) | 1 |
| Gniazdo zasilania ATX (24-pin) | Tak |
| Ilość gniazd USB 2.0 | 1 |
| Liczba złączy wentylatorów obudowy | 5 |
| Ilość złączy SATA III | 6 |
| Złącze zasilacza EPS (8-pin) | Tak |
| Sieć | |
| Kontroler LAN | Intel® I210-AT |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Porty We/Wy na tylnym panelu | |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 4 |
| Liczba portów VGA (D-Sub) | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-A | 2 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 2 |
| Gniazda rozszerzeń | |
| PCI Express x16 gniazda | 1 |
| PCI Express x8 slots | 1 |
| Liczba gniazd M.2 (M) | 2 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Unikać kontaktu z cieczami oraz wilgocią, aby zapobiec uszkodzeniom sprzętu. Produkt zawiera komponenty elektryczne – zachować ostrożność podczas instalacji, aby uniknąć obrażeń. Dostosować odpowiednią wentylację, aby uniknąć przegrzania i potencjalnych uszkodzeń. |
Gwarancja 36 miesięcy