Producenci
Płyta Serwerowa ASUS Z11PA-U12/10G-2S(+AMSB9-iKVM) 1xSocket P (LGA 3647) , C622, 12xDIMM, 4PCIe, 13SATA+1M.2, 2*i210AT+1Mgt LAN+1 Dual 10G SFP, IPMI, ATX
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Producent procesora | Intel |
| Procesor | Intel® Xeon Phi™ |
| Gniazdo procesora | LGA 3647 (Socket P) |
| Grafika | |
| Karta graficzna | AST2500 |
| Rodzina adaptera graficznego | ASPEED |
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
| Maksymalna pamięć karty graficznej | 64 MB |
| Pamięć | |
| Obsługiwane pojemności modułów pamięci | 32GB 128GB 64GB 16GB 4GB 8GB |
| Obsługiwane prędkości zegara pamięci | 2400 MHz 2666 MHz 2933 MHz |
| Maksymalna pojemność pamięci | 1,54 TB |
| Typ slotów pamięci | DIMM |
| Obsługa kanałów pamięci | Jednokanałowy |
| Ilość gniazd pamięci | 12 |
| Obsługiwane rodzaje pamięci | DDR4-SDRAM |
| Cechy | |
| Monitorowanie stanu komputera | Wentylator Procesor |
| Rodzaj zasilania | ATX |
| Format płyty głównej | ATX |
| Rodzina płyt z chipsetami | Intel |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733020 |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Przeznaczenie | PC |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 244 mm |
| Szerokość produktu | 305 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 10 - 35 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 20 - 90% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 70 °C |
| Wewnętrzne We/Wy | |
| Ilość złączy SATA III | 13 |
| Gniazdo zasilania ATX (24-pin) | Tak |
| Złącze wentylatora | Tak |
| Gniazda USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) | 1 |
| Ilość gniazd USB 2.0 | 1 |
| Złącze wentylatora procesora | Tak |
| Złącza zasilania Peripheral (Molex) (4-pin) | 6 |
| Sieć | |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Wi-Fi | Nie |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | 10 Gigabit Ethernet |
| Sterowniki pamięci | |
| Wspierane interfejsy dysków twardych | SATA III |
| Obsługiwane rodzaje dysków | HDD & SSD |
| Porty We/Wy na tylnym panelu | |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 3 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 2 |
| Liczba portów VGA (D-Sub) | 1 |
| Gniazda rozszerzeń | |
| Liczba gniazd M.2 (M) | 1 |
| Gniazda PCI Express x16 (Gen 3.x) | 1 |
| Gniazda trybu PCI Express x16 (Gen 3.x) @ gniazda trybu podwójnego x8/x8 | 1 |
| Pozostałe funkcje | |
| Gniazda PCI Express x8 (Gen 3.x) | 2 |
| Złącza Ethernet LAN | 2 |
| PCI Express x16 dual x8/x8 mode | Tak |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Produkt zawiera komponenty elektryczne – zachować ostrożność podczas instalacji, aby uniknąć obrażeń. Unikać kontaktu z cieczami oraz wilgocią, aby zapobiec uszkodzeniom sprzętu. Dostosować odpowiednią wentylację, aby uniknąć przegrzania i potencjalnych uszkodzeń. |
Gwarancja 36 miesięcy