Producenci
Płyta Serwerowa ASUS Z11PR-D16(+AMSB9-iKVM) 2xSocket P (LGA 3647) , C621, 16xDIMM, 6PCIe+1OCP, 11SATA+2M.2, 1*Dual i350+1Mgt LAN, IPMI, EEB
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Wskaźnik magistrali systemowej | 10,4 GT/s |
| Producent procesora | Intel |
| Gniazdo procesora | LGA 3647 (Socket P) |
| Grafika | |
| Obsługa przetwarzania równoległego | Nieobsługiwany |
| Pamięć karty graficznej on-board | 64 MB |
| Model wbudowanej karty graficznej | Aspeed AST2500 |
| Pamięć | |
| Obsługiwane prędkości zegara pamięci | 2666 MHz 2400 MHz |
| Maksymalna pojemność pamięci | 512 GB |
| Obsługiwane rodzaje pamięci | DDR4-SDRAM |
| Maksymalna pojemność pamięci RDIMM | 512 GB |
| Cechy | |
| Układ płyty głównej | Intel® C621 |
| Format płyty głównej | SSI EEB |
| Przeznaczenie | Serwer |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733020 |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 330 mm |
| Szerokość produktu | 305 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 70 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 20 - 90% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 10 - 35 °C |
| Wewnętrzne We/Wy | |
| Złącze Serial port | 1 |
| Ilość gniazd USB 2.0 | 2 |
| Złącze TPM | Tak |
| Gniazdo zasilania ATX (24-pin) | Tak |
| Złącze czujnika otwarcia obudowy | Tak |
| Sieć | |
| Kontroler LAN | Intel® I350-AM2 |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | Gigabit Ethernet |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 2,42 kg |
| Sterowniki pamięci | |
| Poziomy RAID | 0 10 1 5 |
| Usługa RAID | Tak |
| Wspierane interfejsy dysków twardych | SATA III |
| Porty We/Wy na tylnym panelu | |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 3 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 2 |
| Liczba portów VGA (D-Sub) | 1 |
| Gniazda rozszerzeń | |
| Gniazda PCI Express x16 (Gen 3.x) | 2 |
| Pozostałe funkcje | |
| Obsługiwana pojemność modułu RDIMM | 16GB 8GB 32GB 4GB |
| Obsługiwana pojemność modułu LRDIMM | 64GB 32GB |
| Gniazda PCI Express x8 (Gen 3.x) | 4 |
| Waga produktu | 1,4 kg |
| Maksymalna pamięć LRDIMM | 1,02 TB |
| Obsługiwane prędkości zegarów LRDIMM | 2666 MHz 2400 |
| Ilość slotów DIMM | 16 |
| Prędkość zegara pamięci RDIMM | 2400 2666 MHz |
| Liczba obsługiwanych procesorów | 2 |
| Obsługuje rozmiary DIMM | 4GB 8GB 32GB 16GB 64GB |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Produkt zawiera komponenty elektryczne – zachować ostrożność podczas instalacji, aby uniknąć obrażeń. Dostosować odpowiednią wentylację, aby uniknąć przegrzania i potencjalnych uszkodzeń. Unikać kontaktu z cieczami oraz wilgocią, aby zapobiec uszkodzeniom sprzętu. |
Gwarancja 36 miesięcy