Producenci
Płyta Supermicro MB -X11SBA-LN4F-SINGLE
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Moc termalna procesora (maksymalna) | 6 W |
| Producent procesora | Intel |
| Procesor | Intel® Pentium® |
| Gniazdo procesora | BGA 1170 |
| Pamięć | |
| Pamięć RAM | 8 GB |
| Napięcie pamięci | 1.35 V |
| Typ slotów pamięci | SO-DIMM |
| Obsługiwane rodzaje pamięci | DDR3-SDRAM |
| Obsługiwane prędkości zegara pamięci | 1066 MHz 1333 MHz 1600 MHz |
| Obsługiwane pojemności modułów pamięci | 4GB 2GB |
| Cechy | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733020 |
| Rodzaj zasilania | ATX |
| Rodzina płyt z chipsetami | Intel |
| Rodzaj płyty | mini ITX |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 170 mm |
| Szerokość produktu | 170 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -20 - 60 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 85% |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 10 - 95% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | 0 - 60 °C |
| Wewnętrzne We/Wy | |
| Ilość gniazd COM | 2 |
| Ilość złącz SATA III | 2 |
| Ilość gniazd USB 2.0 | 4 |
| Sieć | |
| Wi-Fi | Nie |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Kontroler LAN | Intel® I210-AT |
| BIOS | |
| Rozmiar pamięci BIOS | 16 Mbit |
| Wersja ACPI | 5.0 |
| Typ BIOS | AMI |
| Porty We/Wy na tylnym panelu | |
| Liczba portów USB 2.0 | 2 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 2 |
| Liczba portów VGA (D-Sub) | 1 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 4 |
| Ilość DisplayPort | 1 |
| Gniazda rozszerzeń | |
| Gniazda PCI Express x1 (Gen 2.x) | 1 |
| gniazda Mini PCI Express | 1 |