Producenci
Płyta Supermicro MBD-H12DSI-NT6-O
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Obsługiwane gniazda procesora | Socket SP3 |
| Producent procesora | AMD |
| Procesor | AMD EPYC |
| Gniazdo procesora | Socket SP3 |
| Grafika | |
| Model wbudowanej karty graficznej | Aspeed AST2600 |
| Pamięć | |
| Ilość gniazd pamięci | 16 |
| Napięcie pamięci | 1.2 V |
| Korekcja ECC | Tak |
| Obsługa kanałów pamięci | Octa-channel |
| Typ slotów pamięci | DIMM |
| Obsługiwane rodzaje pamięci | DDR4-SDRAM |
| Obsługiwane pojemności modułów pamięci | 8GB 128GB 64GB 16GB 32GB |
| Obsługiwane prędkości zegara pamięci | 3200 MHz |
| Cechy | |
| Monitorowanie stanu komputera | LED Wentylator Temperatura Procesor |
| Rodzaj płyty | Rozszerzone ATX |
| Rodzina płyt z chipsetami | AMD |
| Przeznaczenie | Serwer |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733020 |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 300,5 mm |
| Głębokość produktu | 331 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 10 - 35 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 70 °C |
| Wewnętrzne We/Wy | |
| Ilość złącz SATA III | 10 |
| Sieć | |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | 10 Gigabit Ethernet |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Kontroler LAN | Broadcom 57416 |
| BIOS | |
| Typ BIOS | AMI |
| Rozmiar pamięci BIOS | 256 Mbit |
| Wersja interfejsu zarządzania pulpitem (DMI) | 2.3 |
| Wersja systemu BIOS (SMBIOS) | 3.1.1 |
| Sterowniki pamięci | |
| Obsługiwane rodzaje dysków | HDD & SSD |
| Wspierane interfejsy dysków twardych | M.2, NVMe, SATA III |
| Ilość obsługiwanych rozmiarów dysków pamięci | 11 |
| Liczba obsługiwanych HDD | 10 |
| Porty We/Wy na tylnym panelu | |
| Liczba portów USB 2.0 | 2 |
| Port IPMI LAN (RJ-45) | Tak |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 2 |
| Gniazda rozszerzeń | |
| PCI Express x8 slots | 3 |
| Gniazda PCI Express x16 (Gen 4.x) | 3 |
| Liczba gniazd M.2 (M) | 1 |