Producenci
Płyta ceramiczna AKPO PKA 30 830/2 biała
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Przewody | 3 x 1,5 mm2 |
| Cechy | Przewód dostępny osobno |
| Konstrukcja | |
| Liczba płytek elektrycznych | 2 stref(y) |
| Liczba palników/stref gotowania | 2 strefy |
| Rodzaj płyty grzejnej | Ceramiczna |
| Kolor produktu | Biały |
| Kształt palnika do gotowania na wolnym ogniu/strefy gotowania | Okrągły |
| Kształt zwykłego palnika/strefy gotowania | Okrągły |
| Umiejscowienie urządzenia | Wbudowane |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240/ 380 - 415 V |
| Przyłącza (prąd) | 1800 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość przedziału instalacji | 48 cm |
| Głębokość produktu | 520 mm |
| Wysokość przedziału instalacji | 4,4 cm |
| Wysokość produktu | 44 mm |
| Szerokość produktu | 300 mm |
| Szerokość przedziału instalacji | 26 cm |
| Wydajność | |
| Liczba jednocześnie używanych naczyń/garnków | 2 |
| Ergonomia | |
| Wskaźnik ciepła | Tak |
| Pozycja panelu sterowania | Górna przednia strona |
| Zabezpieczenie przed dziećmi | Tak |
| Typ kontroli | Dotyk |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Unikać kontaktu wodą z elementami elektrycznymi i przewodami. Nie pozostawiać włączonego urządzenia bez nadzoru. Używać zgodnie z instrukcją obsługi i wytycznymi dotyczącymi bezpieczeństwa. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące