Producenci
Płyta ceramiczna AKPO PKA 30830/2 czarna
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Liczba palników/stref gotowania | 2 strefy |
| Normalny palnik | 1200 W |
| Osłona | Nie |
| Umiejscowienie urządzenia | Wbudowane |
| Kolor produktu | Czarny |
| Rodzaj płyty grzejnej | Ceramiczna |
| Rozmiar szerokości płyty | 30 cm |
| Duży palnik | 1800 W |
| Moc | |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość przedziału instalacji | 28 cm |
| Głębokość przedziału instalacji | 50 cm |
| Szerokość produktu | 300 mm |
| Ergonomia | |
| Typ kontroli | Dotyk |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Zabezpieczenie przed dziećmi | Tak |
| Wskaźnik ciepła | Tak |
| Pozycja panelu sterowania | Przednie |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie pozostawiać włączonego urządzenia bez nadzoru. Używać zgodnie z instrukcją obsługi i wytycznymi dotyczącymi bezpieczeństwa. Unikać kontaktu wodą z elementami elektrycznymi i przewodami. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące