Producenci
Płyta ceramiczna BOSCH PKE645BB2E
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Pozycja palnika/strefy grzewczej 3 | Prawy tył |
| Moc palnika/strefy grzewczej 4 | 2200 W |
| Moc palnika/strefy grzewczej 1 | 1200 W |
| Kolor produktu | Czarny |
| Pozycja palnika/strefy grzewczej 2 | Lewy tylny |
| Średnica palnika/strefy grzewczej 2 | 180 mm |
| Źródło zasilania palnika/strefy grzewczej 1 | Prąd elektryczny |
| Średnica palnika/strefy grzewczej 3 | 145 mm |
| Pozycja palnika/strefy grzewczej 4 | Prawy przód |
| Liczba płytek elektrycznych | 4 stref(y) |
| Źródło zasilania palnika/strefy grzewczej 4 | Prąd elektryczny |
| Pozycja palnika/strefy grzewczej 1 | Lewy przód |
| Średnica palnika/strefy grzewczej 1 | 145 mm |
| Średnica palnika/strefy grzewczej 4 | 210 mm |
| Kształt strefy gotowania 2 | Okrągły |
| Rozmiar szerokości płyty | 60 cm |
| Kształt strefy gotowania 1 | Okrągły |
| Liczba palników/stref gotowania | 4 strefy |
| Moc palnika/strefy grzewczej 3 | 1200 W |
| Źródło zasilania palnika/strefy grzewczej 3 | Prąd elektryczny |
| Rodzaj płyty grzejnej | Ceramiczna |
| Moc palnika/strefy grzewczej 2 | 2000 W |
| Źródło zasilania palnika/strefy grzewczej 2 | Prąd elektryczny |
| Moc | |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Przyłącza (prąd) | 6600 W |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 48 mm |
| Maksymalna wysokość przedziału instalacji | 50 cm |
| Szerokość przedziału instalacji | 56 cm |
| Głębokość produktu | 513 mm |
| Minimalna wysokość przedziału instalacji | 49 cm |
| Szerokość produktu | 583 mm |
| Ergonomia | |
| Zabezpieczenie przed dziećmi | Tak |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Timer | Tak |
| Typ kontroli | Dotyk |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące