Producenci
Płyta ceramiczna BOSCH PKF631FP3E
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Źródło zasilania palnika/strefy grzewczej 1 | Prąd elektryczny |
| Rozmiar szerokości płyty | 60 cm |
| Liczba płytek elektrycznych | 4 stref(y) |
| Średnica palnika/strefy grzewczej 1 | 180 mm |
| Źródło zasilania palnika/strefy grzewczej 3 | Prąd elektryczny |
| Średnica palnika/strefy grzewczej 3 | 145 mm |
| Rodzaj płyty grzejnej | Płyta indukcyjna strefowa |
| Kolor produktu | Czarny |
| Średnica palnika/strefy grzewczej 2 | 120 \ 210 mm |
| Rodzaj ramy | Bezszkieletowy |
| Liczba palników/stref gotowania | 4 strefy |
| Moc palnika/strefy grzewczej 2 | 750 W |
| Moc palnika/strefy grzewczej 1 | 2000 W |
| Źródło zasilania palnika/strefy grzewczej 4 | Prąd elektryczny |
| Umiejscowienie urządzenia | Wbudowane |
| Typ górnej powierzchni | Szkło ceramiczne |
| Moc palnika/strefy grzewczej 3 | 1200 W |
| Moc palnika/strefy grzewczej 4 | 1200 W |
| Średnica palnika/strefy grzewczej 4 | 145 mm |
| Źródło zasilania palnika/strefy grzewczej 2 | Prąd elektryczny |
| Kształt strefy gotowania 1 | Okrągły |
| Strefa gotowania 3 kształt | Okrągły |
| Strefa gotowania 4 kształt | Okrągły |
| Kształt strefy gotowania 2 | Okrągły |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60Hz |
| Przyłącza (prąd) | 6900 W |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość opakowania | 750 mm |
| Waga produktu | 7,6 kg |
| Wysokość opakowania | 100 mm |
| Wysokość produktu | 45 mm |
| Głębokość produktu | 522 mm |
| Wysokość przedziału instalacji | 4,5 cm |
| Głębokość komory instalacji (min) | 49 cm |
| Głębokość opakowania | 590 mm |
| Szerokość produktu | 592 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 8,3 kg |
| Szerokość przedziału instalacji | 56 cm |
| Głębokość komory instalacji (maks) | 50 cm |
| Wydajność | |
| Liczba poziomów mocy | 17 |
| Ergonomia | |
| Pozycja panelu sterowania | Przednie |
| Zabezpieczenie przed dziećmi | Tak |
| Wskaźnik ciepła | Tak |
| Zintegrowany zegar | Tak |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Typ kontroli | Dotyk |
| Rodzaj zegara | Elektroniczny |
| Okap kuchenny | |
| Wbudowany kaptur | Nie |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące