Producenci
Płyta ceramiczna BOSCH PKN675DP1D (4 pola grzejne; kolor czarny)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Strefa gotowania 3 kształt | Okrągły |
| Liczba palników/stref gotowania | 4 strefy |
| Wielkość strefy gotowania 1 (SxG) | 170 x 265 mm |
| Pozycja palnika/strefy grzewczej 3 | Prawy tył |
| Źródło zasilania palnika/strefy grzewczej 3 | Prąd elektryczny |
| Źródło zasilania palnika/strefy grzewczej 1 | Prąd elektryczny |
| Typ palnika/strefy grzewczej 4 | Duży |
| Liczba płytek elektrycznych | 4 stref(y) |
| Kształt strefy gotowania 2 | Okrągły |
| Moc palnika/strefy grzewczej 4 | 1200 \ 2200 |
| Typ górnej powierzchni | Szkło ceramiczne |
| Pozycja palnika/strefy grzewczej 4 | Prawy przód |
| Źródło zasilania palnika/strefy grzewczej 4 | Prąd elektryczny |
| Pozycja palnika/strefy grzewczej 1 | Lewy tylny |
| Kształt strefy gotowania 1 | Okrągły |
| Typ palnika/strefy grzewczej 2 | Regularny |
| Moc palnika/strefy grzewczej 1 | 1700 W |
| Średnica palnika/strefy grzewczej 4 | 145 \ 210 mm |
| Średnica palnika/strefy grzewczej 2 | 180 mm |
| Kolor produktu | Czarny |
| Liczba jednocześnie używanych stref grzewczych | 4 |
| Typ palnika/strefy grzewczej 1 | Duży |
| Wzmocnienie strefy gotowania 1 | 2600 W |
| Pozycja palnika/strefy grzewczej 2 | Lewy przód |
| Kolor ramy | Stal nierdzewna |
| Moc palnika/strefy grzewczej 2 | 2000 W |
| Rodzaj płyty grzejnej | Ceramiczna |
| Średnica palnika/strefy grzewczej 3 | 145 mm |
| Strefa gotowania 4 kształt | Okrągły |
| Umiejscowienie urządzenia | Wbudowane |
| Typ palnika/strefy grzewczej 3 | Wrzenie |
| Moc palnika/strefy grzewczej 3 | 1200 W |
| Źródło zasilania palnika/strefy grzewczej 2 | Prąd elektryczny |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe AC | 220-240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Przyłącza (prąd) | 8600 W |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 44 mm |
| Waga produktu | 8 kg |
| Głębokość produktu | 527 mm |
| Szerokość przedziału instalacji | 56 cm |
| Głębokość przedziału instalacji | 50 cm |
| Szerokość produktu | 606 mm |
| Wydajność | |
| Liczba poziomów mocy | 17 |
| Funkcja zwiększenia | Tak |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 9 kg |
| Ergonomia | |
| Blokada panelu do czyszczenia | Tak |
| Zabezpieczenie przed dziećmi | Tak |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Wskaźnik ciepła | Tak |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Typ kontroli | Dotyk |
| Typ wyświetlacza | LED |
| Pozycja panelu sterowania | Górna przednia strona |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Używać zgodnie z instrukcją obsługi i wytycznymi dotyczącymi bezpieczeństwa. Nie pozostawiać włączonego urządzenia bez nadzoru. Unikać kontaktu wodą z elementami elektrycznymi i przewodami. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące