Producenci
Płyta ceramiczna dwupolowa BOSCH PKF375FP2E (WYPRZEDAŻ)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Rodzaj płyty grzejnej | Ceramiczna |
| Kolor produktu | Czarny |
| Moc palnika/strefy grzewczej 2 | 1000 W |
| Pozycja palnika/strefy grzewczej 1 | Środkowy tył |
| Źródło zasilania palnika/strefy grzewczej 1 | Prąd elektryczny |
| Źródło zasilania palnika/strefy grzewczej 2 | Prąd elektryczny |
| Liczba palników/stref gotowania | 2 strefy |
| Średnica palnika/strefy grzewczej 1 | 145 mm |
| Pozycja palnika/strefy grzewczej 2 | Środkowy front |
| Rozmiar szerokości płyty | 30 cm |
| Umiejscowienie urządzenia | Wbudowane |
| Liczba płytek elektrycznych | 2 stref(y) |
| Moc palnika/strefy grzewczej 1 | 1200 W |
| Typ górnej powierzchni | Szkło ceramiczne |
| Liczba palników | 0 stref(y) |
| Strefa gotowania 2 boost | 2300 W |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe AC | 220-240 V |
| Przyłącza (prąd) | 3500 W |
| Ilość faz | 1 |
| Prąd | 16 A |
| Typ wtyczki zasilającej | Bez wtyczki |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość przedziału instalacji | 3,8 cm |
| Długość przewodu | 1 m |
| Głębokość produktu | 527 mm |
| Wysokość produktu | 38 mm |
| Głębokość komory instalacji (maks) | 50 cm |
| Waga produktu | 4,42 kg |
| Szerokość produktu | 306 mm |
| Głębokość komory instalacji (min) | 49 cm |
| Szerokość przedziału instalacji | 27 cm |
| Wydajność | |
| Liczba boosterów | 1 |
| Funkcja zwiększenia | Tak |
| Liczba poziomów mocy | 17 |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 5,1 kg |
| Wysokość opakowania | 120 mm |
| Szerokość opakowania | 375 mm |
| Głębokość opakowania | 590 mm |
| Ergonomia | |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Typ kontroli | Dotyk |
| Zabezpieczenie przed dziećmi | Tak |
| Pozycja panelu sterowania | Przednie |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Minutnik | Tak |
| Okap kuchenny | |
| Wbudowany kaptur | Nie |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące