Producenci
Płyta ceramiczna dwupolowa CANDY CHEDD30CTT
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Pozycja palnika/strefy grzewczej 2 | Lewy przód |
| Pozycja palnika/strefy grzewczej 1 | Lewy tylny |
| Liczba płytek elektrycznych | 2 stref(y) |
| Umiejscowienie urządzenia | Wbudowane |
| Typ górnej powierzchni | Szkło ceramiczne |
| Liczba palników/stref gotowania | 2 strefy |
| Rozmiar szerokości płyty | 52 cm |
| Rodzaj płyty grzejnej | Ceramiczna |
| Źródło zasilania palnika/strefy grzewczej 2 | Prąd elektryczny |
| Kształt strefy gotowania 1 | Okrągły |
| Moc palnika/strefy grzewczej 2 | 1200 W |
| Średnica palnika/strefy grzewczej 1 | 200 mm |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kształt strefy gotowania 2 | Okrągły |
| Źródło zasilania palnika/strefy grzewczej 1 | Prąd elektryczny |
| Liczba jednocześnie używanych stref grzewczych | 2 |
| Osłona na płytę kuchenną | Nie |
| Średnica palnika/strefy grzewczej 2 | 165 mm |
| Moc palnika/strefy grzewczej 1 | 1000 W |
| Wzmocnienie strefy gotowania 1 | 2000 W |
| Moc | |
| Przyłącza (prąd) | 3484 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50-60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 230 V |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 5,2 kg |
| Szerokość produktu | 520 mm |
| Wysokość przedziału instalacji | 4,8 cm |
| Szerokość przedziału instalacji | 26,8 cm |
| Głębokość produktu | 520 mm |
| Wysokość produktu | 52 mm |
| Głębokość przedziału instalacji | 50 cm |
| Dane opakowania | |
| Szerokość opakowania | 690 mm |
| Wysokość opakowania | 115 mm |
| Głębokość opakowania | 635 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 6,4 kg |
| Ergonomia | |
| Rodzaj timera | Cyfrowy |
| Minutnik | Tak |
| Typ kontroli | Dotyk |
| Pozycja panelu sterowania | Front / Top front |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie pozostawiać włączonego urządzenia bez nadzoru. Unikać kontaktu wodą z elementami elektrycznymi i przewodami. Używać zgodnie z instrukcją obsługi i wytycznymi dotyczącymi bezpieczeństwa. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące