Producenci
Płyta gazowa BEKO HIBG64120SX
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły techniczne | |
|---|---|
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Konstrukcja | |
| Knob type | BYK1 |
| Typ palnika/strefy grzewczej 1 | Wok |
| Liczba palników/stref gotowania | 4 strefy |
| Palnik woka | Tak |
| Moc palnika wok | 2900 W |
| Liczba palników | 4 stref(y) |
| Kształt palnika do gotowania na wolnym ogniu/strefy gotowania | Okrągły |
| Pozycja palnika/strefy grzewczej 2 | Lewy tylny |
| Źródło zasilania palnika/strefy grzewczej 1 | Gaz |
| Typ palnika/strefy grzewczej 3 | Regularny |
| Regulowany płomień | Tak |
| Typ górnej powierzchni | Stal nierdzewna |
| Typ palnika/strefy grzewczej 2 | Regularny |
| Pozycja palnika/strefy grzewczej 4 | Prawy tył |
| Pozycja palnika/strefy grzewczej 1 | Lewy przód |
| Moc palnika/strefy grzewczej 4 | 2000 W |
| Źródło zasilania palnika/strefy grzewczej 4 | Gaz |
| Źródło zasilania palnika/strefy grzewczej 2 | Gaz |
| Pozycja palnika woka | Lewy przód |
| Źródło zasilania palnika/strefy grzewczej 3 | Gaz |
| Kolor produktu | Stal nierdzewna |
| Moc palnika/strefy grzewczej 1 | 2900 W |
| Rozmiar szerokości płyty | 60 cm |
| Kształt zwykłego palnika/strefy gotowania | Okrągły |
| Typ palnika/strefy grzewczej 4 | Wrzenie |
| Moc palnika/strefy grzewczej 3 | 1000 W |
| Liczba płytek elektrycznych | 0 stref(y) |
| Rodzaj płyty grzejnej | Gazowa |
| Pozycja palnika/strefy grzewczej 3 | Prawy przód |
| Umiejscowienie urządzenia | Wbudowane |
| Materiał podtrzymujący naczynie | Emaliowany |
| Moc palnika/strefy grzewczej 2 | 2000 W |
| Moc | |
| Podłączone obciążenie (gazowe) | 7900 W |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Rodzaj gazu | Gaz płynny (LPG) |
| Prąd | 13 A |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość przedziału instalacji | 49 cm |
| Szerokość produktu | 610 mm |
| Wysokość produktu | 44 mm |
| Głębokość produktu | 510 mm |
| Waga produktu | 7,5 kg |
| Szerokość przedziału instalacji | 56 cm |
| Wydajność | |
| Normalny palnik | 2000 W |
| Zabezpieczenie przed przepełnieniem | Nie |
| Palnik o wolnym ogniu | 1000 W |
| Dane opakowania | |
| Głębokość opakowania | 610 mm |
| Wysokość opakowania | 180 mm |
| Waga opakowania | 905 g |
| Szerokość opakowania | 680 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 8,4 kg |
| Ergonomia | |
| Pozycja panelu sterowania | Górna prawa strona |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Minutnik | Nie |
| Elektroniczny rodzaj zapłonu | Automatyczny zapłon |
| Urządzenie kontrolujące uszkodzenie płomienia | Tak |
| Zabezpieczenie przed dziećmi | Nie |
| Typ kontroli | Obrotowy |
| Zapłon elektroniczny | Tak |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Nie |
| Wskaźnik ciepła | Nie |
| Dane logistyczne | |
| Całkowita waga opakowania | 905 g |
| Waga opakowania Straphor | 455 g |
| Palety na kontener intermodalnym (40ft, HC) | 684 szt. |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85166050 |
| Masa opakowania z tworzywa sztucznego | 20,956 g |
| Waga opakowania z papieru | 732 g |
| Maksymalnie ułożone palety na kontener intermodalny (40 stóp, HC) | 10 szt. |
| Masa opakowania z metalu | 0 g |
| Waga opakowania z polistyrenu spienionego (EPS) | 173 g |
| Masa opakowania drewnianego | 0 g |
| Okap kuchenny | |
| Wbudowany kaptur | Nie |
Gwarancja 24 miesiące