Producenci
Płyta gazowa BOSCH PNH 6B6B90 (WYPRZEDAŻ)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Typ palnika/strefy grzewczej 1 | Regularny |
| Typ palnika/strefy grzewczej 4 | Wrzenie |
| Kolor produktu | Czarny |
| Pozycja palnika/strefy grzewczej 3 | Prawy tył |
| Moc palnika/strefy grzewczej 3 | 3300 W |
| Źródło zasilania palnika/strefy grzewczej 2 | Gaz |
| Pozycja palnika/strefy grzewczej 1 | Lewy tylny |
| Moc palnika/strefy grzewczej 1 | 1750 W |
| Typ palnika/strefy grzewczej 2 | Regularny |
| Liczba palników/stref gotowania | 4 strefy |
| Moc palnika wok | 3300 W |
| Rodzaj płyty grzejnej | Gazowa |
| Kształt strefy gotowania 2 | Okrągły |
| Liczba płytek elektrycznych | 0 stref(y) |
| Źródło zasilania palnika/strefy grzewczej 1 | Gaz |
| Liczba palników | 4 stref(y) |
| Kształt strefy gotowania 1 | Okrągły |
| Moc palnika/strefy grzewczej 4 | 1000 W |
| Źródło zasilania palnika/strefy grzewczej 3 | Gaz |
| Typ górnej powierzchni | Szkło hartowane |
| Pozycja palnika/strefy grzewczej 4 | Prawy przód |
| Palnik woka | Tak |
| Źródło zasilania palnika/strefy grzewczej 4 | Gaz |
| Moc palnika/strefy grzewczej 2 | 1750 W |
| Strefa gotowania 3 kształt | Okrągły |
| Pozycja palnika/strefy grzewczej 2 | Lewy przód |
| Strefa gotowania 4 kształt | Okrągły |
| Typ palnika/strefy grzewczej 3 | Bardzo duży |
| Rozmiar szerokości płyty | 60 cm |
| Umiejscowienie urządzenia | Wbudowane |
| Moc | |
| Podłączone obciążenie (gazowe) | 7800 W |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 45 mm |
| Głębokość produktu | 520 mm |
| Szerokość przedziału instalacji | 56 cm |
| Waga produktu | 13,5 kg |
| Długość przewodu | 1 m |
| Głębokość komory instalacji (maks) | 49 cm |
| Szerokość produktu | 590 mm |
| Głębokość komory instalacji (min) | 48 cm |
| Wysokość do blatu | 5,8 cm |
| Dane opakowania | |
| Szerokość opakowania | 650 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 14 kg |
| Głębokość opakowania | 580 mm |
| Wysokość opakowania | 150 mm |
| Ergonomia | |
| Pozycja panelu sterowania | Górna przednia strona |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Zapłon elektroniczny | Tak |
| Typ kontroli | Obrotowy |
| Okap kuchenny | |
| Wbudowany kaptur | Nie |
| Grill | |
| Grill | Nie |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące