Producenci
Płyta gazowa CANDY CHW6LBX/4U2
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Typ palnika/strefy grzewczej 3 | Regularny |
| Źródło zasilania palnika/strefy grzewczej 1 | Gaz |
| Typ palnika/strefy grzewczej 1 | Duży |
| Rozmiar szerokości płyty | 60 cm |
| Typ palnika/strefy grzewczej 2 | Regularny |
| Umiejscowienie urządzenia | Wbudowane |
| Typ palnika/strefy grzewczej 4 | Wrzenie |
| Źródło zasilania palnika/strefy grzewczej 2 | Gaz |
| Osłona na płytę kuchenną | Nie |
| Kolor gałek | Czarny |
| Źródło zasilania palnika/strefy grzewczej 3 | Gaz |
| Źródło zasilania palnika/strefy grzewczej 4 | Gaz |
| Liczba palników | 4 stref(y) |
| Liczba palników/stref gotowania | 4 strefy |
| Typ górnej powierzchni | Stal nierdzewna |
| Liczba jednocześnie używanych stref grzewczych | 4 |
| Moc palnika/strefy grzewczej 3 | 1750 W |
| Moc palnika/strefy grzewczej 4 | 1000 W |
| Kolor produktu | Stal nierdzewna |
| Moc palnika/strefy grzewczej 1 | 2700 W |
| Moc palnika/strefy grzewczej 2 | 1750 W |
| Rodzaj płyty grzejnej | Gazowa |
| Liczba płytek elektrycznych | 0 stref(y) |
| Moc | |
| Przyłącza (prąd) | 7200 W |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość przedziału instalacji | 56 cm |
| Wysokość przedziału instalacji | 3,5 cm |
| Głębokość produktu | 510 mm |
| Wysokość produktu | 900 mm |
| Głębokość przedziału instalacji | 48 cm |
| Wymiary przestrzeni instalacyjnej (SxGxW) | 560 x 480 x 35 mm |
| Waga produktu | 6,82 kg |
| Szerokość produktu | 595 mm |
| Wydajność | |
| Ochrona termoelementów | Tak |
| Normalny palnik | 1750 W |
| Palnik o wolnym ogniu | 1000 W |
| Duży palnik | 2700 W |
| Dane opakowania | |
| Szerokość opakowania | 634 mm |
| Wysokość opakowania | 127 mm |
| Głębokość opakowania | 556 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 7,26 kg |
| Ergonomia | |
| Pozycja panelu sterowania | Górna prawa strona |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Typ kontroli | Obrotowy |
| Zapłon elektroniczny | Tak |
| Minutnik | Nie |
| Okap kuchenny | |
| Wbudowany kaptur | Nie |
| Grill | |
| Grill | Nie |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące