Producenci
Płyta gazowa CANDY CVW6BB
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kształt strefy gotowania 1 | Okrągły |
| Kształt strefy gotowania 2 | Okrągły |
| Strefa gotowania 4 kształt | Okrągły |
| Strefa gotowania 3 kształt | Okrągły |
| Moc palnika/strefy grzewczej 1 | 1000 W |
| Źródło zasilania palnika/strefy grzewczej 2 | Gaz |
| Źródło zasilania palnika/strefy grzewczej 4 | Gaz |
| Rozmiar szerokości płyty | 59.5 cm |
| Moc palnika/strefy grzewczej 3 | 1750 W |
| Liczba palników/stref gotowania | 4 strefy |
| Źródło zasilania palnika/strefy grzewczej 1 | Gaz |
| Moc palnika/strefy grzewczej 2 | 2700 W |
| Moc palnika/strefy grzewczej 4 | 1750 W |
| Rodzaj płyty grzejnej | Gazowa |
| Typ górnej powierzchni | Szkło hartowane |
| Umiejscowienie urządzenia | Wbudowane |
| Liczba palników | 4 stref(y) |
| Źródło zasilania palnika/strefy grzewczej 3 | Gaz |
| Kolor produktu | Czarny |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe AC | 220 V |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 59 mm |
| Głębokość produktu | 510 mm |
| Waga produktu | 11,3 kg |
| Szerokość produktu | 595 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 12 kg |
| Ergonomia | |
| Typ kontroli | Obrotowy |
| Pozycja panelu sterowania | Front / Top front |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Okap kuchenny | |
| Wbudowany kaptur | Nie |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące